Meniu
Meniu
Prekių krepšelis

45 EUR vertės dovanų kuponas

45 EUR vertės dovanų kuponas
45 EUR vertės dovanų kuponas
45 EUR vertės dovanų kuponas
45 EUR vertės dovanų kuponas
45 EUR vertės dovanų kuponas
45.00€
Be PVM: 45.00€
  • Atsargos: Turime vietoje
  • Modelis: DK-45
Pradžiuginkite Jums artimą žmogų!
Suteikite ši malonumą - leiskite pačiam išsirinkti iš daugiau nei 6000 skirtingų modelių odinės galanterijos gaminių! 
Dovanų kuponas atsiunčiamas Jums patogiu būdu - dailiame rankų darbo voke!
Internetinė E-galanterijos parduotuvė - viena iš didžiausių odinės galanterijos platintojų Lietuvoje. Atstovauja garsių, visame pasaulyje vertinamų prekės ženklų, tokių kaip „Pierre Cardin“ bei „Bodenchatz“ gaminius. Savo plačiame asortimente siūlo ne tik visiems žinomus natūralios ar galanterinės odos gaminius, tokius kaip stilingus diržus, rankines, klasikines pinigines, bet ir ypač patvarius, įvairių modelių bei dydžių kelioninius lagaminus. E-galanterija garantuoja, jog jų internetinėje parduotuvėje net išrankiausias klientas išsirinks sau ar artimam žmogui patinkantį odinį aksesuarą už ypač palankią kainą, kadangi tik čia natūralios odos piniginių kaina prasideda nuo 8 eurų!
 
TAISYKLĖS:
  • Dovanų kupono galiojimo laikas neribojamas.
  • Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas ir negrąžinamas.
  • Jei įsigyjamų prekių kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, likusi neišnaudota suma nėra grąžinama.
  • Jei įsigyjamų prekių kaina viršija Dovanų kupono vertę, skirtumą pirkėjas turi sumokėti papildomai.

VENIPAK kurjeriu – prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 1-2 d.d. (išskyrus Kuršių Nerija). Siuntimo kaina - 4,49 €. Prieš pristatant siuntą Venipak kurjeris susisiekia su Jumis nurodytu telefono numeriu ir suderina pristatymo laiką.

OMNIVA paštomatu – prekės pristatomos per 2-5 d.d. Siuntimo kaina -  2.99 €. Kai tik siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą OMNIVA terminalą , gausite SMS žinutę į mobilųjį telefoną. Atvykus prie OMNIVA terminalo tereikės įvesti šešiaženklį durelių kodą, kuris bus nurodytas SMS pranešime. 

LIETUVOS PAŠTU - prekės pristatomos per 3-4 d.d. Siuntimo kaina -  4 €. Visos prekės yra siunčiamos registruotu paštu. Pašto darbuotojas nurodytu adresu palieka pranešimą gavėjui, kuriame nurodomas siuntos kodas ir siuntos buvimo vieta.

NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS - apsilankius "E-galanterija" parduotuvėje Vilniuje, Viršuliškių Skersgatvis 38.

PASTABA. Didelių gabaritų prekių (pvz. lagaminų, kelioninių krepšių ir pan.) nėra galimybės siųsti Lietuvos paštu bei Omniva paštomatu.

Žymos: 45 , eur , vertės , dovanų , kuponas , DK-45