Meniu
Meniu
Prekių krepšelis

Apie mus

Internetinė „E-galanterija“ parduotuvė sėkmingai startavo 2012 metais. Per trumpą laiką mes užsitarnavome vietą ypač konkurencingoje internetinėje erdvėje bei tapome žinoma, patikima elektronine galanterijos prekių parduotuve (www.egalanterija.lt), kurios tikslas - pasiūlyti kokybiškų prekių bei geros kainos santykį. Tuo pat metu verslą plėtėme ir tradiciniu būdu - buvo įkurta reali parduotuvė sostinėje, kur klientai visas prekes gali greitai ir patogiai apžiūrėti ekspozicijoje, o norimas – įsigyti. Žengdami koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis savo internetinės parduotuvės asortimentą nuolat pildome žymių gamintojų prekėmis. Tokiu būdu jauna, bet ypač veržli mūsų įmonė tik dar labiau pabrėžia savo lojalumą pirkėjų atžvilgiu ir užsitarnauja gerai žinomų vokiečių, prancūzų bei italų odos dirbinių gamintojų pasitikėjimą!


Internetinė E-galanterijos parduotuvė - viena iš didžiausių odinės galanterijos platintojų Lietuvoje. Atstovaujame garsių, visame pasaulyje vertinamų prekės ženklų, tokių kaip Pierre Cardin, Bodenschatz bei Calvin Klein gaminius. Savo plačiame asortimente siūlome ne tik visiems žinomus natūralios ar galanterinės odos gaminius, tokius kaip diržus, rankines, klasikines pinigines ar portfelius, bet ir ypač patvarius, įvairių modelių bei dydžių kelioninius lagaminus, skirtus ilgoms kelionėms ar trumpoms su pigių skrydžių bendrove Ryanair, skėčius bei įvairiaspalvius šalius. E-galanterija garantuoja, jog jų internetinėje parduotuvėje net išrankiausias klientas išsirinks sau ar artimam žmogui patinkantį odinį aksesuarą už ypač palankią kainą, kadangi tik čia natūralios odos piniginių kainos prasideda nuo 29 litų! O jei visgi pasirodytų ypač sudėtinga išsirinkti iš tokio plataus odos gaminių ar kt. asortimento – siūlome įsigyti dailų dovanų kuponą, kurį galima panaudoti per tris einamuosius mėnesius.


Beveik kasdien asortimentas papildomas naujomis prekėmis, o kiekvieną savaitę pateikiama vis naujų, ypatingų pasiūlymų bei nuolaidų tam tikrai prekių grupei, todėl dažnai lankantis internetinėje svetainėje www.egalanterija.lt - nuolat žinosite visas naujienas. Tačiau jei šis būdas nėra itin patogus – visas naujienas galima sekti socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/egalanterija.lt arba užregistruoti savo paskyrą internetiniame puslapyje http://www.e-galanterija.lt/registracija ir užsisakyti naujienlaiškį į el.paštą. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai aktyviai informaciją apie prekes teikia ir įprastais komunikacijos įrankiais: telefonu (nr. 8 639 82960) bei el.paštu (info@egalanterija.lt). O visi norintys arba bijantys pirkti internetu – visas prekes gali apžiūrėti ir vietoje nusipirkti, apsilankę adresu: Viršuliškių  Skersgatvis  38, VILNIUJE.


Partneris:
 pigu


Malonaus apsipirkimo,
Egalanterijos komanda