Meniu
Meniu
Filtrai
Prekių krepšelis

RANKINĖS

 

Smagiai šeimos išvykai ruoškitės kartu su savo mažyliu!

Įvairių formų, ryškiaspalvės, puoštos žymiais animacinių filmukų personažais rankinės per petį  – tikras džiaugsmas Jūsų vaikams!

Tvirtos, bet lengvos medžiagos rankinės ypač palengs daiktų transportavimą, todėl Jūsų mažasis noriai leisis į visas savaitgalio keliones ar ilgus pasivaikčiojimus mieste, nepaliekant visų būtiniausių žaislų namuose!

E-galanterija - už stilingus ir laimingus vaikus!

Modelis: VR-TOR-G-2-2-GREY
Naujiena , vaikiškos rankinės . Meškiuko formos rankinė , kuri patiks vaikams  ir taps puikiu aksesuaru mergaitėms ir paauglėms. Pilkos spalvos 1; Pagaminta iš silikono; 1 pagrindinis skyrius su užtrauktuku; Medžiaginis reguliuojamas dirželis; Išmatavimai..
15.00€
Be PVM:15.00€
Į krepšelį
Modelis: VR-TOR-G-2-2-BROWN
Naujiena , vaikiškos rankinės . Meškiuko formos rankinė , kuri patiks vaikams  ir taps puikiu aksesuaru mergaitėms ir paauglėms. Tamsiai rudos spalvos 1; Pagaminta iš silikono; 1 pagrindinis skyrius su užtrauktuku; Medžiaginis reguliuojamas dirželis; Išma..
15.00€
Be PVM:15.00€
Į krepšelį
Modelis: VR-TOR-G-2-2-DPINK
Naujiena , vaikiškos rankinės . Meškiuko formos rankinė , kuri patiks vaikams  ir taps puikiu aksesuaru mergaitėms ir paauglėms. Rožinės spalvos 1; Pagaminta iš silikono; 1 pagrindinis skyrius su užtrauktuku; Medžiaginis reguliuojamas dirželis; Išmatavima..
15.00€
Be PVM:15.00€
Į krepšelį
Modelis: VR-TOR-G-2-2-PINK
Naujiena , vaikiškos rankinės . Meškiuko formos rankinė , kuri patiks vaikams ir taps  puikiu aksesuaru mergaitėms ir paauglėms. Rožinės spalvos 1; Pagaminta iš silikono; 1 pagrindinis skyrius su užtrauktuku; Medžiaginis reguliuojamas dirželis; Išmatavima..
15.00€
Be PVM:15.00€
Į krepšelį
Modelis: VR-TOR-G-2-2-YELLOW
Naujiena , vaikiškos rankinės . Meškiuko formos rankinė , kuri patiks vaikams  ir taps  puikiu aksesuaru mergaitėms ir paauglėms. Geltonos spalvos 1; Pagaminta iš silikono; 1 pagrindinis skyrius su užtrauktuku; Medžiaginis reguliuojamas dirželis; Išm..
15.00€
Be PVM:15.00€
Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Prekių filtrai